انواع کنسول

انواع کنسول

انواع کنسول

انواع کنسول، کنسول ها به چند بخش تقسیم می شوند، کنسول چوبی ، کنسول مدرن، کنسول مینیمال، کنسول رنگ شده، کنسول های آرایشی، کنسول های فلزی، کنسول های میان درب و.

 

کنسول چوبی

این مدل کنسول ها دارای درب های چوبی و روکش بدنه از چوب می باشد و رنگ های شاپام یا سفید صدفی یا درنگ قهوه ای روشن و مات به کار برده میشود.

 

کنسول های مدرن

این مدل کنسول ها برگرفته شده از طرح بندی های mdf هستند و در انواع و اقسام طرح های مختلف در بازار موجود است و چه از زنگ سفید خالص تا سیاه به بازار عرضه میشود همچنان مشتری خاص خود را داراست و بیشترین فروش را دارد.

 

کنسول مینیمال

از آنجایی که نامش پیداست مینیمال است یعنی چه؟ از طرح های ساده و کوچک که مشتری کمی دارد اما بسیار زیبا و برای خانه های کوچک بسیار ایده عال هستند، در نتیجه ما برای شما کنسول های مینیمالی را در وبسایت yahyabox اماده کرده ایم برای مشاهده کلیک کنید.

 

کنسول های رنگ شده

این مدل از کنسول ها با استفاده از دستگاه cnc برش های زیبا و طرح کشی های خواص دارد و به mdf حالت برجسته گی اعطا می نماید و از جنس mdf خام هستند. 

 

کنسول آرایشی

 برای اتاق خواب ها فضای کوچکی را می گیرند زیاد شلوغ نیستند و فقط برای آرایش از انها استفاده میشود.

 

کنسول فلزی 

 بسیار ساده تشکیل شده از چهار پایه اهنی و صفحه ان به صورت کلاف آهنی یا همان قاب و میان یا وسط آن از شیشه ده میل استفاده میشود که بسیار زیبا است و در رنگ های استیل ، طلایی، و برنز است.

 

کنسول میان درب

به عبارت ساده تر اکر شما در میان دو ورودی خود لابی یا فضای راهرو ماننیدی دارید که عرض 120 و طول 2 الا3 متر دارد بهترین شیع برای این همیین  است.

 

اینستاگرام ما

برای دیدن فروشگاه کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *