درباره یحیی باکس بیشتر بدانید:

 درباره :یحیی باکس کیست؟ یحیی باکس از سال 1367 فعالیت خود را در زمینه صنایع چوبی و mdf آغاز به کار کرده است، با هدف اجرای کار دقیق و با کیفیت کالاهایی از قبیل ( کابینت آشپزخانه، کمد دیواری، کاغذ دیواری، پارکت، کناف، کمد، تخت، میز تلویزیون، کنسول، میز مطالعه، مبلمان و میز نهار خوری و.

 

رسالت گروه یحیی باکس

رسالت گروه یحیی باکس این است که کالا های همچون کمد، تخت، میز تلویزیون، کنسول، میز مطالعه، مبلمان و میز نهار خوری با کیفیت بالایی به شما ارائه دهد، این محصولات با توجه به آخرین بروزرسانی های روز طراحی و به اجرا درآمده است و به کمک جوانان طراح و تحصیل کرده طراحی میشود.

 


درباره یحیی باکس

قبل از این که شروع به خرید از این سایت کنید نمونه کار های موجود در سایت دیدن فرمایید.

 

پس از دیدن نمونه کارهای ما شما به مهارت ما پی خواهید برد و اطمینان حاصل مینایید که کارهای ما با کیفیت بالایی اجرا شده و با طراحی ساده و منحصر به فرد خود سال ها مد روز قرار دارد.

 

از این رو طراحان جوان و تحصیلکرده ما طراحی های ساده برگرفته از رنگ های سفید، خاکستری، قهوه ای، کرم، و رنگ چوب گردو روشن مورد استفاده قرار میدهند.

 

 دوست داریم که توی این راه به ما کمک کنید . هرگونه نقد و پیشنهاد و سوالی داشتین میتونین با ما در ارتباط باشین .

بیوگرافی یحیی باکس | تیم حرفه‌ای یحیی باکس

 

آکادمی یحیی صمدزاده متشکل از یک تیم متخصص و جوان به مدیریت ایشان می‌باشد که هریک در زمینه فعالیتی خود دارای تجربه می‌باشند.

 

تمامی محصولات ما تو بدون واسطه و مستقیم از تولیدی به دست شما عزیزان می رسد و محصولاتی که به دست شما میرسد دارای مارک شرکت یحیی باکس هستند.

 

یحیی صمدزاده : موسس شرکت صنایع چوبی و mdf

 

یحیی صمدزاده بیش از 10 سال است که در حوزه mdf چه در زمینه چوب و چه در زمینه رزین فعالیت میکند.

 

فعالیت رسمی شرکت یحیی باکس تحت نظر ایشان از سال 1402 کلید خورده و از آن پس فعالیت گسترده ایشان در زمینه معماری و معماری داخلی صورت گرفت.

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار شرکت و طرح ها می‌توانید. صفحه رسمی ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

 


چرا شرکت یحیی باکس؟

 

آکادمی یحیی صمدزاده متشکل از یک تیم متخصص و جوان می‌باشد که هریک در زمینه فعالیتی خود دارای تجربه می‌باشند.

 

اسم وبسایت یحیی باکس تشکیل شده از اسم کوچک یحیی صمدزاده و جعبه است که یحیی جعبه بزرگی ساخته است و به کمک شما می تواند بسیار بزرگ شود.

 

ویژگی های یحیی باکس :

 

طراحی دقیق بر اساس آخرین تغییرات.

 

تضمین کیفیت چه از بابت کار و اجرای دقیق، همیشه پیشتاز بوده و بهترین کیفیت را ارائه میدهد. 

 

بریم به فروشگاه yahyabox

 


رسانه های ما

 

شرکت یحیی باکس در رسانه های مختلف فعالیت های مختلفی دارد که حتما پیشنهاد میکنیم در تمام رسانه های ما عضو باشید ، تا کنار ما به روز باشید :

 

تلگرام 

اینیساگرام

آپارات